WordPress

Szybkie ładowanie strony w WordPress

motorówka

Strony WordPress działają czasami powoli ze względu na dużą ilość ładowanych pluginów, czy też dużą ilość plików ze stylami i skryptami. Na szybkość wpływa również wielkość obrazków, które często stanowią najcięższy element strony.

Przekierowanie strony w WordPress

pryzmat

Jak obsłużyć stary – nieistniejący już adres na który kieruje link ze strony zewnętrznej (np. z wyszukiwarki Google)? Jak poprawnie obsłużyć zmieniający się adres do nowej pozycji w menu? Czym są błędy i kody przekierowań?

Kurs tworzenia wtyczek w WordPress

wtyczka

Jeżeli korzystasz z WordPress-a i znasz podstawy PHP to czas byś zaczął tworzyć własne wtyczki. Stworzenie nawet zaawansowanego pluginu wbrew pozorom nie jest czymś bardzo trudnym, gdyż WordPress dysponuje naprawdę świetnym API. Poznaj podstawy. Od czegoś trzeba zacząć.

Kurs tworzenia stron internetowych na WordPress

maszyna do pisania

Jak niskim nakładem kosztów stworzyć profesjonalną stronę internetową opartą na CMS-ie Wordpress. Krok po korku dowiedz się czym jest oraz jak zakupić i i skonfigurować hosting razem z domeną i obsługą certyfikatu SSL. Skonfiguruj stronę, dodaj menu, artykuły i grafikę korzystając z darmowych zasobów.