Przydatne

Zarabianie w Internecie

komputer

Rozwijana i aktualizowana lista sposobów na zarobienie lub dorobienie sobie w Internecie. Copywriter, dropshipping, fotografia, grafika, programowanie czy sprzedaż usług finansowych.

Zdrowe odżywianie

jedzenie

Z powodu między innymi stresu i niewłaściwego odżywiania co roku w Polsce umiera blisko 200 000 osób na choroby z układem trawiennym i układem krążenia. Równocześnie co czwarta osoba cierpi na nadwagę.

Samoczynny restart komputera

komputer

Jak wyłączyć komunikat automatycznego uruchamianie po aktualizacji systemu? Jak zwiększyć plik stronnicowania, jeżeli dysponujemy zbyt małą ilością pamięci RAM? Jak sprawdzić co dokładnie spowodowało awarię?

Konto w Google

komputer

Krok po kroku jak założyć konto w Google. Jest to niezbędne, aby móc korzystać z usług oferowanych przez firmę m.in. skrzynki pocztowej Gmail, dysku Google, YouTube czy Google Webmaster Tools

Darmowa skrzynka pocztową (e-mail) – Gmail

list

Jak założyć skrzynkę pocztową gmail od Google? Czym jest serwer pocztowy, klient poczty? Do czego służą protokoły POP3, IMAP, SMTP. Jak włączyć autoryzację i szyfrowanie SSL / TLS.

Skuteczne uczenie się

książka

Jak działa pamięć? Jak uczyć się lepiej, szybciej i sprawniej znajdować konkretne informacje? Jak zapamiętać numer dowolnego konta bankowego, listy zakupów? W uproszczeniu – tym zajmuje się mnemotechnika.

Sztuczki sieciówek

płatność

Sprzedaż limitowana, promocje, wyprzedaże, wielosztuki i manipulacje ceną. Czym jest prawo popytu i podaży i na co zwracać uwagę, aby nie dać się zmanipulować. Czym jest merchandising, sprzedaż komplementarna i dlaczego w sklepie gra muzyka?

Wyszukiwarka telewizyjna

telewizor

Projekt Boxfish umożliwia wyszukiwanie informacji za pomocą tradycjnej wyszukiwarki, przekazywanych w programach telewizyjnych.

Zabezpieczenie laptopa przed kradzieżą

złodziej

Projekt prey to antykradzieżowa platforma, której celem jest śledzenie, robienie zdjęć i blokada poszczególnych funkcji w Naszym komputerze.