Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych to moja pasja. Na przestrzeni lat powstało kilkadziesiąt witryn, serwisów – strony zwykłe, firmowe, sklepy internetowe. Stworzone na własnych skryptach, WordPress, Joomla, Drupal. Część działa, nie wszystkie mogę jeszcze pokazać, nie do wszystkich mam dostęp.

Światowe Wyprawy

Strona internetowa swiatowewyprawy.pl

Światowe Wyprawy to autorska strona o podróżach po świecie. Znajdziesz na niej ciekawe i inspirujące miejsca, lokalne legendy, architektury i sztuki, opisy poszczególnych kontynentów, krajów i miast. Witryna powiązana jest z kontem na Facebooku.

Adres: https://swiatowewyprawy.pl

Absurdopedia

Strona internetowa absurdopedia.pl

Serwis powstał nieco przypadkiem, gdyż miałem trochę absurdalnych tekstów (nazwijmy to „testowych”) i chciałem gdzieś je wrzucić. Początkowo był to zbiór bezsensownych treści, ale ewoluował do prawdziwych absurdalnych wiadomości i w tym kierunku będzie to zmierzało.

Adres: https://absurdopedia.pl

Finansowa Wyspa

Serwis powstał wiele lat temu i zajmował się generalnie finansami. Niemniej treść artkułów była raczej niska, choć sama strona miała przyzwoitą pozycję w Google. Strona po „rewitalizacji”.

Atomiks

Strona internetowa atomiks.pl

Strona zapleczowa, której celem były reklamy innych powiązanych i sponsorowanych stron. Treść jest tworzona w całości przez sztuczną inteligencję.

Adres: https://atomiks.pl

Wycinka drzew

kryhal.pl
Strona internetowa kryhal.pl

Strona internetowa firmy zajmującej się profesjonalną wycinką drzew, gałęzi itd., zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Siedziba firmy jest w Mosinie w okolicach Poznania.

Wizytówka to jedna przewijana strona składająca się z opisu działalności, referencji i formularza kontaktowego.

Adres: https://kryhal.pl/

Szybkie wiadomości

szybkiewiadomosci.pl
Strona internetowa szybkiewiadomosci.pl

Serwis informacyjny, którego celem jest przekazywanie szybkich / krótkich wiadomości ze świata. Z założenia strona miała prezentować suche fakty dotyczące różnych wydarzeń w Polsce i na świecie. Był to swojego rodzaju eksperyment, w którym chciałem sprawdzić jak obciążające jest codzienne śledzenie i publikowanie treści.

Adres: https://szybkiewiadomosci.pl

UFO

ufo.org.pl
Strona internetowa ufo.org.pl

Strona internetowa o zjawisku UFO. Założeniem serwisu jest zbieranie wielu różnych informacji o niezidentyfikowanych obiektach latających i poddawanie ich krytycznej analizie.

Adres: https://ufo.org.pl

Piwo

piwko.info.pl
Strona internetowa o piwie

Strona internetowa zrzeszająca miłośników złotego trunku. Zawiera artykuły, humor związany z piwem, forum oraz możliwość pogrania w gry online. Obecnie część artykułów została przeniesiona do artykułu o historii piwa.

Aktualnie strona jest wyłączona.

Psy

psiportal.pl
Strona internetowa o psach

Strona internetowa zrzeszająca miłośników czworonogów. Zawierała artykuły, katalog, czat oraz forum. Wszystko utrzymane w podobnej zielono brązowej tematyce.

Aktualnie strona jest wyłączona

Darmowe gry

grajalnia.pl
Strona internetowa o grach

Strona internetowa z darmowymi grami do pobrania lub grania online oraz forum.

Aktualnie strona jest wyłączona

Aforyzmy

jakjaciekocham.pl
Strona internetowa o aforyzmach

Strona internetowa z wierszami, aforyzmami, tekstami. Wbudowane forum.

Aktualnie strona jest wyłączona.

Programy partnerskie

epieniadz24.pl
Strona internetowa o zarabianiu

Strona o sposobach zarabiania w Internecie. Promowała sprzedaż za pośrednictwem programów partnerskich.

Aktualnie strona jest wyłączona.